Szanowni Państwo !

Na rynku usług medycznych istniejemy już od 1991 roku. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, które zdobyliśmy przez wszystkie lata prowadzenia naszej praktyki, stworzyliśmy dla Państwa przyjazne miejsce dające pełen komfort i pewność najwyższej jakości. Miejsce, gdzie doświadczenie i wiedza zapewniają osiągnięcie sukcesu w leczeniu i dają gwarancje uśmiechu zadowolonego pacjenta.

Krzysztof Myczka - lekarz stomatolog, inspektor ochrony radiologicznej.

W roku 1990 ukończył Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe, potwierdzone pracą w kilku ośrodkach w Polsce oraz za granicą, m.in. w Klinice Stomatologicznej w Szwecji.

Przynależy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (PSI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI), International Congres of Oral Implantology (ICOI), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS), European Assosiation of Dental Implantology (EDI).

Uczestnik wielu specjalistycznych sympozjów, konferencji i szkoleń praktycznych w kraju i za granicą, w tym stomatologii kosmetycznej, chirurgii i implantologii. Ukończył prestiżowe Curriculum of Oral Implantology na Uniwesytecie Goethego we Frankfurcie (Niemcy) oraz szkolenie w najnowocześniejszym ośrodku szkoleń implantologicznych w Europie The Zimmer Institute Europe w Winterthur (Szwajcaria).

Marzanna Myczka - lekarz stomatolog.

Ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada 25-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w pracy w kilku ośrodkach w Polsce. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i protetyce. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

Andrzej Rynkiewicz - lekarz stomatolog.

W roku 1986 ukończył Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doświadczenie zawodowe uzyskał za granicą w Debreczynie (Węgry), gdzie specjalizował się w chirurgii i protetyce. Od 1999 roku kontynuuje prace zawodowa w Polsce, uczestnik wielu szkoleń i kongresów z zakresu chirurgii, endodoncji i protetyki. 25-letnie doświadczenie zawodowe.

Lekarze chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących leczenia i implantacji. Z uwagi na dużą ilość zabiegów i uczestnictwa w międzynarodowych kursach i kongresach najszybszą forma kontaktu z lekarzami jest e-mail: clinicdent@wp.pl lub kontakt z rejestracją tel. rejest. 0791 001 036 lub e-mail: rejestracja@clinicdent.pl